
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Absolu Grey 1607296
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης σε πράσινο χρώμα. Έχει ύφασμα microfiber, σύνθεσης 100% polyester. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
27×2 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό
Σε απόθεμα
Λινό

44×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα


Λινό
Σε απόθεμα
42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα