
Χαλί (120x170) L-C Ancara 1741395
120×12 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×16 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί shaggy 160x230 σε εκρού χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 80% πολυπροπυλένιο - 20% polyester βάρους 1400gsm με ύψος πέλους 15mm και υφαντό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους, καθώς προσδίδει μία πινελιά πολυτέλειας.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 16 εκ |
| Width | 160 cm |
|---|---|
| Depth | 16 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 6.03 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

120×12 εκ
Σε απόθεμα

50×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
86×50 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Οβάλ





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σπιτικό, φυσικό, κοντή τρίχα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα