
Χαλί (160x230) L-C Ancara 1741396
160×16 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×12 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί shaggy 120x170 σε εκρού χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 80% πολυπροπυλένιο - 20% polyester βάρους 1400gsm με ύψος πέλους 15mm και υφαντό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους, καθώς προσδίδει μία πινελιά πολυτέλειας.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 12 εκ |
| Width | 120 cm |
|---|---|
| Depth | 12 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 3.63 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

160×16 εκ
Σε απόθεμα

50×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Οβάλ

86×50 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σπιτικό, φυσικό, κοντή τρίχα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
