
Τραπεζομάντηλο (160x230) Kentia Loft Randal
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 29,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο 135x180 από την εταιρεία Kentia με εκρού φόντο και φλοράλ σχέδιο. Το ύφασμα είναι καμβάς από 60% βαμβάκι και 40% polyester βάρους 180gsm, με απαλή υφή και μεγάλη αντοχή. Ένα ξεχωριστό τραπεζομάντηλο που θα δώσει μία καλοκαιρινή πινελιά στο τραπέζι της κουζίνας, του κήπου ή της τραπεζαρίας σας.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Kentia |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τετράγωνο, τραπεζομάντηλο

37×29 εκ, λινό, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, μονοκόματο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Pvc, τραπεζομάντηλο

Βαμβάκι, λινό, τραπεζομάντηλο

Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

Λινό, τραπεζομάντηλο

37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
38×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο, διακοσμητικό

43×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με επεξεργασία τεφλόν, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα