
Πουφ (Φ44x34) Ravelia Medellin
34×44×44 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×56×56 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πουφ από την εταιρεία Ravelia σε φυσικό μπεζ χρώμα. Εξωτερικά είναι κατασκευασμένο από 100% φυσική ψάθα γιούτα. Το εσωτερικό του περιέχει γέμιση από πολυεστερικά μπιλάκια, προσφέροντας άνεση στο κάθισμα και διατήρηση του σχήματός του με την πάροδο του χρόνου. Προσφέρει μια boho πινελιά στη διακόσμηση σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, το υπνοδωμάτιο ή ακόμα και σε επαγγελματικούς χώρους για να προσθέσετε στυλ, πρακτικότητα και επιπλέον καθίσματα για εσάς και τους καλεσμένους σας.
| Πλάτος: | 56 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 56 εκ |
| Υψος: | 38 εκ |
| Υποποδια - σκαμπό | Ναί |
|---|---|
| Width | 56 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 5.61 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

34×44×44 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, Υποποδια - Σκαμπό

Πλεκτό, Υποποδια - Σκαμπό

Υποποδια - Σκαμπό


38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Στρογγυλό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Τετράγωνο, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό, χωρίς πόδια
Σε απόθεμα

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
39×38×38 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
32×39×32 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

7×38×38 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα