
Διακοσμητικό Βάζο (Φ11x21.5) Nef-Nef Homeware Menza Aqua
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Nef-Nef σε πράσινο χρώμα και σε απόχρωση τερακότας με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσει οποιοδήποτε χώρο, μόνο του ή με λουλούδια. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα μεγέθη και χρώματα του ίδιου σχεδίου για να δημιουργήσετε μια καλαίσθητη και πρωτότυπη σύνθεση.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Τερακότα,Πράσινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό

Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα