
6,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Nef-Nef σε μπλε χρώμα με ανάγλυφη επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με μεταλλική αντλία. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για μία αρμονική διακόσμηση του μπάνιου σας.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |




Με αντλία

Με αντλία
Σε απόθεμα






Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με αντλία

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα









Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα