
Βρεφική Κάπα (75x75) Vesta Kids Teddy
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 22,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ παιδικές πετσέτες μπάνιου σε βεραμάν χρώμα και απλικέ σχέδιο κροκόδειλο από την εταιρεία Nef-Nef. Ύφασμα από 100% βαμβάκι που προσφέρει απορροφητικότητα και ανθεκτικότητα. Ξεχωρίζουν για την ανθεκτικότητα και την εξαιρετική τους ποιότητα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα