
Παιδικές Πετσέτες (Σετ 2τμχ) Nef-Nef Homeware Jungle Music 420gsm
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ παιδικές πετσέτες μπάνιου σε ροζ χρώμα και κεντητό σχέδιο με κουκουβάγιες σε πολύχρωμες αποχρώσεις από την εταιρεία Nef-Nef. Ύφασμα από 100% βαμβάκι που προσφέρει απορροφητικότητα και ανθεκτικότητα. Ξεχωρίζουν για την ανθεκτικότητα και την εξαιρετική τους ποιότητα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

70×140 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
34×24 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×24 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα