
Σουπλά (30x45) Whitegg ΣΟΥΠ11-2
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά σε λευκό χρώμα από την εταιρεία Nef-Nef, με αζούρ περιμετρικά. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι Slub Panama βάρους 155gsm που το καθιστά εύκολο στο καθάρισμα και ιδανικό για να προστατεύει το τραπέζι σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα από το ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg, 0.03 kg, 0.03 kg, 0.03 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

38×22 εκ, σετ
Σε απόθεμα

12×10 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×6 εκ
Σε απόθεμα
10×10 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα