
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) Melinen Ariel L.Blue
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 120 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερτόριο από την εταιρεία Nef-Nef σε λευκό χρώμα με ζακάρ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι βάρους 400gsm, που το καθιστά ιδανικό για άνοιξη και φθινόπωρο. Έχει υποστεί επεξεργασία stonewashed, που προσφέρει απαλότητα, ανθεκτικότητα και λιγότερο τσαλάκωμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm, 36 cm, 36 cm, 36 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 4 kg, 4 kg, 4 kg, 4 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
49×45 εκ
Σε απόθεμα
47×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα