
Ριχτάρι Καναπέ Τετραθέσιου (180x330) Rythmos Only Ecru
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 48×48 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 79 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλο κουβερλί από την εταιρεία Nef-Nef σε ανοιχτό πράσινο χρώμα και ζακάρ σχέδιο. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι εξαιρετικής ποιότητας ενώ η γέμιση είναι πολυεστερική βάτα βάρους 220gsm. Ιδανικό σκέπασμα για ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Δώστε στην κρεβατοκάμαρά σας μία ολοκληρωμένη αισθητική, επιλέγοντας και τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 48 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 48 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 48 cm, 48 cm, 48 cm, 48 cm |
| Depth | 48 cm, 48 cm, 48 cm, 48 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 5 kg, 5 kg, 5 kg, 5 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
47×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×45 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα