
Πετσέτα Χεριών (30x50) Nef-Nef Homeware Jetrix Ecru 500gsm
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες από την εταιρεία Nef-Nef σε εκρού-πράσινο χρώμα με ζακάρ φάσα και κρόσια στο τελείωμα. Η σύνθεσή τους είναι από 100% βαμβάκι βάρους 500gsm, που τις καθιστά ιδιαίτερα απορροφητικές και αφράτες. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Πράσινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι, σετ

Πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σε τεμάχια, ζώα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
28×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα