
Παγούρι - Θερμός 500ml Με Καλαμάκι Estia Save The Aegean Fortress Dragon 01-33149
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλι εκμάθησης φαγητού είναι κατάλληλο για τις πρώτες τροφές του μωρού σας από την εταιρεία Kiokids σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από 100% σιλικόνη και η υφή παρόμοια με αυτή που έχουν οι πιπίλες και οι θηλές των μπιμπερό. Είναι μαλακό και εύκαμπτο ώστε να μην τραυματίζει το στόμα και τα ούλα του μωρού σας. Κατάλληλο για τις πρώτες τροφές του μωρού σας. Για μωρά από 6+ μηνών.
| Ποικιλία | Παιδικά μαχαιροπίρουνα |
|---|---|
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 15 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Kiokids |

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Γυαλί, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα