
Πιάτο Σιλικόνης (16x17x3) Petit Monkey PTM-SP2 Pewter Green
Από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σε γκρι χρώμα από την εταιρία Petit Monkey. Είναι κατασκευασμένο από 100% σιλικόνη LFGB κατάλληλη για τρόφιμα. Η ισχυρή βεντούζα που διαθέτει στο κάτω μέρος, την καθιστά ιδανική για να τρώει το παιδί σας με ασφάλεια. Μπορεί να τοποθετηθεί και στο πλυντήριο πιάτων και στον φούρνο μικροκυμάτων.
| Ποικιλία | Παιδικά μπολ |
|---|---|
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Petit Monkey |

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά σετ, από σιλικόνη

Από σιλικόνη



Παιδικά σετ, από σιλικόνη


Από σιλικόνη

Από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Ξύλο, από σιλικόνη

Από σιλικόνη



Από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Σουπλά

Από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα