Συγκρίνετε τιμές από 14,8 € σε 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Σε απόθεμα14 day to return
Σε απόθεμα14 day to return
Επιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποδιά κουζίνας από την εταιρεία Kentia σε γκρι αποχρώσεις και μοντέρνο σχέδιο. Το ύφασμα είναι καμβάς από 60% βαμβάκι και 40% polyester βάρους 180gsm. Απαραίτητο αξεσουάρ για την κουζίνα, ώστε να διατηρείτε καθαρά τα ρούχα σας κατά το μαγείρεμα.
| Ποικιλία | Ποδιές κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | 60% Βαμβάκι 40% Polyester |
| Κατασκευαστής | Kentia |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
