
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,94 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποδιά κουζίνας σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμά της είναι από 100% βαμβάκι που την καθιστά ανθεκτική στην καθημερινή χρήση. Ιδανική επιλογή για να προστατέψετε τα ρούχα σας κατά την διάρκεια του μαγειρέματος από τυχόν λεκέδες.
| Ποικιλία | Ποδιές κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 25 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα