
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Silk Fashion KS036
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες από την εταιρεία Kentia, με καρό σχέδιο σε βεραμάν αποχρώσεις. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι 150 κλωστών με απαλή υφή. Διαθέτουν το σχέδιο του κατωσέντονου.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Ρίγες |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

50×70 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
22×15 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι


38×27 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα