
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας (43x43x38) F-V Shelf 190046
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουταλοθήκη πάγκου κουζίνας κατασκευασμένη από μαύρο μεταλλικό υλικό για να έχετε τα μαχαιροπίρουνα σας οργανωμένα και πάντα προσβάσιμα. Με πρακτικό και λειτουργικό σχεδιασμό, αποτελεί ιδανική λύση για την αποθήκευση κουταλιών, πιρουνιών και μαχαιριών, εξοικονομώντας χώρο στον πάγκο σας. Η ανθεκτική μεταλλική κατασκευή προσφέρει σταθερότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής, ενώ η βάση με διάτρητο σχεδιασμό βοηθά στη σωστή αποστράγγιση του νερού, καθιστώντας την ιδανική και για φρεσκοπλυμένα σκεύη. Ο minimal σχεδιασμός της ταιριάζει σε κάθε σύγχρονη κουζίνα, προσθέτοντας ταυτόχρονα στυλ και λειτουργικότητα.
| Είδος | Διοργανωτές μαγειρικών σκευών |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.255 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
