
Δοχεία Αποθήκευσης 1.2lt (Σετ 6τμχ) A-G 430KSV9471
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για την κουζίνα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε γκρι-μπεζ χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο και έχει bamboo καπάκι σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Ξύλο με πιστοποίηση FSC. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 3000ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 18 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
