
Δοχείο Αποθήκευσης 1lt Espiel Small JAR111K6
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαμβακοθήκη με tropical σχέδιο σε γκρι αποχρώσεις. Το δοχείο είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό και το καπάκι από bamboo. Ιδανικό για να τοποθετήσετε μέσα βαμβάκι ή ακόμη και δίσκους ντεμακιγιάζ διατηρώντας τον χώρο σας οργανωμένο και καλαίσθητο.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμαΓια τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα