
Κουτί Αποθήκευσης (28x19x13) Z-L Leaves Green 14464
Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×35×25 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης με boho σχέδιο μακραμέ. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο paulownia σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στην κουζίνα. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 18 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 18 cm, 18 cm, 18 cm, 18 cm |
| Total weight | 0.54 kg, 0.54 kg, 0.54 kg, 0.54 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Με καπάκι, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

16×30×20 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα