
Απλίκα Globo Lighting Odin 60208W
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμαστράκια τοίχου σε σετ με μοντέρνο ύφος. Το σετ περιλαμβάνει 5 κρεμαστράκια σε διαφορετικά μεγέθη. Είναι κατασκευασμένα από polyresin υλικό σε διάφορα χρώμα. Εφαρμόζουν στο τοίχο με βίδες. Ο πιο έξυπνος και εξυπηρετικός τρόπος για να εξοικονομήσετε χώρο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.546 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα




LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα