
Φωτιστικό Σποτ Aca MC15613C ALADDIN Οξυντέ (Bronzed)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χωνευτή απλίκα τοίχου. Με ιδιαίτερα λεπτό σχεδιασμό και μίνιμαλ στυλ είναι ιδανική για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα και διαθέτει κυτίο τοποθέτησης. Είναι κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 1Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 75Lm. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα





Γυαλί, 230V
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
