
Αδιάβροχη Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) A-S Tileo White 215344B
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αδιάβροχη διακοσμητική μαξιλαροθήκη με αφηρημένο σχέδιο που θα προσθέσει σύγχρονη αισθητική στο χώρο. Κατασκευασμένη από ανθεκτικό polyester, είναι κατάλληλη για εσωτερική και εξωτερική χρήση, προσφέροντας προστασία από υγρασία και εύκολη συντήρηση. Οι ουδέτερες αποχρώσεις μπεζ και μαύρου δημιουργούν κομψό αποτέλεσμα, ιδανικό για καναπέ, πολυθρόνα ή βεράντα, αναβαθμίζοντας τη διακόσμηση με μοντέρνο χαρακτήρα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ολοκληρωμένη διακόσμηση του εξωτερικού σας χώρου.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.07 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


40×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



40×40 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Βαμβάκι, ανατολίτικο










Λουλούδια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
