
Τραπεζομάντηλο διακόσμησης Vera 04 της Teoran Διάσταση: Τραπεζομάντηλο Vera 04 - 135x135cm
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 40×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο σε λευκό χρώμα με φλοράλ σχέδιο σε μωβ, πράσινες και κίτρινες αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester. Η αλέκιαστη ιδιότητά του, το καθιστούν πολύ πρακτικό και εύχρηστο για καθημερινή χρήση. Ένα ξεχωριστό τραπεζομάντηλο που θα ταιριάξει με το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας. Με πιστοποίηση OEKO-TEX. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα

39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

23×37 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα