
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x38) Songmics LSF077B01V1
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×36×36 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό που θα προσφέρει ένα έξτρα κάθισμα στο χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από μοριοσανίδα_Ε1 και έχει επένδυση από πολυεστερικό ύφασμα με εκρού και ιβουάρ μοντέρνο σχέδιο. Με πιστοποίηση FSC. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 36 εκ |
| Υψος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Πόδια | Χωρίς πόδια |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 2.3 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×55×55 εκ, μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
7×38×38 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
40×40×40 εκ, στρογγυλό, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
30×50×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×76×7 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
3×32×38 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×80×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×49×48 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×41×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
10×115×41 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×56×56 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
34×44×44 εκ, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
16×118×45 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα