
Κερί Αρωματικό 180gr (Φ8x9) A-S Numia Neroli 214800D
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό που θα χαρίσει ξυλώδες άρωμα amber στον χώρο σας. Έχει ξύλινο φυτίλι, το οποίο προσφέρει σταθερή καύση, δημιουργώντας μια ζεστή ατμόσφαιρα με διακριτικό ήχο που θυμίζει τζάκι. Χωρητικότητα 180gr. Χρόνος καύσης 20 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα



Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, σετ
Σε απόθεμα
Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό

Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα





Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Στρογγυλό

Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα