
Κερί Αρωματικό 180gr (Φ8x9) A-S Numia Amber 214800C
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κερί αρωματικό που θα χαρίσει γλυκό άρωμα φράουλας στον χώρο σας. Έχει ξύλινο φυτίλι, το οποίο προσφέρει σταθερή καύση, δημιουργώντας μια ζεστή ατμόσφαιρα με διακριτικό ήχο που θυμίζει τζάκι. Χωρητικότητα 180gr. Χρόνος καύσης 20 ώρες.
| Αρωματικά | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Διακοσμητικά |
| Σετ κεριών | Σε τεμάχιο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, αρωματικό, σε τεμάχιο
Σε απόθεμα


Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Στρογγυλό

Διακοσμητικό, σετ
Σε απόθεμα
Αρωματικό, σε τεμάχιο, στρογγυλό
Σε απόθεμα


Στρογγυλό

Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Στρογγυλό

Στρογγυλό




Πασχαλινό, σετ
Σε απόθεμα



Αρωματικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα