
Βοηθητικό Τραπεζάκι (Φ50x45) Spitishop Venice Travertine
9×61×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 41×43×43 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βοηθητικό τραπεζάκι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα με μαρμάρινη επιφάνεια σε μπεζ απόχρωση. Ιδανικό ως βοηθητικό τραπέζι στο σαλόνι, το χολ, το γραφείο ή για χρήση δίπλα στο κρεβάτι σαν κομοδίνο. Μέγιστο βάρος αντοχής: 15 kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 43 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 43 εκ |
| Υψος: | 41 εκ |
| Σχήμα τραπεζιού | Στρογγυλό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 42 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 6.8 kg |
| Material | Μεταλλικό,Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

9×61×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
11×54×55 εκ, άτυπα, μοντέρνο
Σε απόθεμα
47 εκ, ⌀ 38 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα



Στρογγυλό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
9×69×39 εκ, ορθογώνιο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

71×55×20 εκ, μοντέρνο, βαλανιδιά

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

46×36×30 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

46×43×29 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , μαόνι, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

11×54×55 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , μαόνι, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
46 εκ, ⌀ 40 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
9×63×53 εκ, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα