
Βοηθητικό τραπεζάκι Lux - 40 εκ διάμετρος Χ 42 ύψος
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βοηθητικό τραπεζάκι με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε ιβουάρ χρώμα, με ματ φινίρισμα και εξαιρετική αντοχή στο νερό και τους λεκέδες. Ιδανικό για τοποθέτηση στο σαλόνι ή σε οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζει.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υψος: | 42 εκ |
| Σχήμα τραπεζιού | Στρογγυλό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 1.55 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
9×69×39 εκ, ορθογώνιο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
50 εκ, ⌀ 48 εκ, στρογγυλό, έλατο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

48 εκ, ⌀ 47 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
47 εκ, ⌀ 38 εκ, άτυπα, μοντέρνο
Σε απόθεμα
46×36×30 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
14×69×27 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
11×54×55 εκ, άτυπα, μοντέρνο
Σε απόθεμα


50×44×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

11×54×55 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
55×40×40 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο


9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα