
Keros Reality Beige 25x50 - Πλακάκι μπάνιου
Ματ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 31×1 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τρισδιάστατα διακοσμητικά αυτοκόλλητα πάνελ τοίχου σε σετ 2 τεμαχίων με ανάγλυφη υφή. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό (PVC) σε λευκό χρώμα. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση ή να τα βάλετε πίσω από το κρεβάτι σαν κεφαλάρι. Ιδανικά για οικιακούς και επαγγελματικούς εσωτερικούς χώρους. Μην τοποθετούνται σε φρεσκοβαμμένους τοίχους ή ανώμαλες επιφάνειες. Είναι κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους και δεν πρέπει να χρησιμοποιείται σε χώρους με υγρασία ή άμεση επαφή με το νερό.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 1 εκ |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ματ
Σε απόθεμα


Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
30×1 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Γυαλιστερό
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα



Ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα

Ματ
Σε απόθεμα


Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ


Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα


Γυαλιστερό
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα