
Keros Livorno Gris 25x50 - Πλακάκι μπάνιου
Γυαλιστερό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×1 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τρισδιάστατα διακοσμητικά αυτοκόλλητα πάνελ τοίχου σε σετ 6 τεμαχίων με ανάγλυφη υφή. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό (PVC) σε λευκό χρώμα. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση ή να τα βάλετε πίσω από το κρεβάτι σαν κεφαλάρι. Ιδανικά για οικιακούς και επαγγελματικούς εσωτερικούς χώρους. Μην τοποθετούνται σε φρεσκοβαμμένους τοίχους ή ανώμαλες επιφάνειες. Είναι κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους και δεν πρέπει να χρησιμοποιείται σε χώρους με υγρασία ή άμεση επαφή με το νερό.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 1 εκ |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Γυαλιστερό
Σε απόθεμα





Ματ


Γυαλιστερό
Σε απόθεμα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα

Πέτρα


Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα

Ματ
Σε απόθεμα


Ματ
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα