
Πορτατίφ (Φ13x27) A-S Noly Celadon 210390B
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε σομόν χρώμα με στριφογυριστό σχέδιο και έχει λευκό υφασμάτινο καπέλο. Διαθέτει 120εκ. καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Αποτελεί μια υπέροχη και μοναδική διακοσμητική επιλογή. Ιδανικό φωτιστικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού και να δώσει μια ήρεμη και γήινη ατμόσφαιρα. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
|---|---|
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.62 kg |
| Χρώμα | Σομόν |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα






LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα