
Ανώστρωμα Καναπέ (90x160) Melinen Soleil Greige
35×40×8 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×40×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρώμα καθίσματος καναπέ σε μπεζ χρώμα, με μπεζ λεπτομέρειες και μοντέρνο ανάγλυφο σχέδιο από την εταιρεία Melinen. Κατασκευασμένο από 100% polyester βάρους 510gsm, ενώ διαθέτει εσωτερική γέμιση που το καθιστά πολύ απαλό. Η κάτω πλευρά του έχει αντιολισθητική επένδυση για να μένει σταθερό. Η διάσταση του είναι κατάλληλη για διθέσιο καναπέ.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Υψος: | 35 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

35×40×8 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
35×40×8 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

8×42×32 εκ
Σε απόθεμα
8×42×32 εκ
Σε απόθεμα


8×42×32 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


8×42×32 εκ
Σε απόθεμα









Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
8×42×32 εκ
Σε απόθεμα





Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα