
Ανώστρωμα Καναπέ (90x160) Melinen Soleil Greige
35×40×8 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×40×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρώμα καθίσματος καναπέ σε γκρι χρώμα, με μοντέρνο ανάγλυφο σχέδιο από την εταιρεία Melinen. Κατασκευασμένο από 100% polyester βάρους 510gsm, ενώ διαθέτει εσωτερική γέμιση που το καθιστά πολύ απαλό. Η κάτω πλευρά του έχει αντιολισθητική επένδυση για να μένει σταθερό. Η διάσταση του είναι κατάλληλη για διθέσιο καναπέ.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Υψος: | 35 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

35×40×8 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




8×42×32 εκ
Σε απόθεμα

8×42×32 εκ
Σε απόθεμα

8×42×32 εκ
Σε απόθεμα

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×42×32 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σκανδιναβική, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


8×42×32 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα