
Βρεφική Κάπα Viopros Άλφι Ροζ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική κάπα από την εταιρεία Dimcol, σε λευκό χρώμα με καμηλοπάρδαλη στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 400γραμ./τ.μ. Έχει υφασμάτινο περιμετρικό ρέλι σε ροζ χρώμα με καρδούλες στο σχέδιο. Ξεχωρίζει για την υψηλή της απορροφητικότητα και την εξαιρετική της ποιότητα. Ιδανική για μετά το μπάνιο του μωρού σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της σειράς. Συσκευασία κουτί.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα