
Βρεφική Κάπα (75x75) Guy Laroche Jungle Natural - Sky
Διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική κάπα από την εταιρεία Nef-Nef σε λιλά χρώμα με κεντητό σχέδιο ζωάκια στην κουκούλα και εκρού-κίτρινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 420gsm που την καθιστά ανθεκτική και μαλακή. Ιδανικό για να τυλίξετε με απαλότητα και να στεγνώσετε γρήγορα το μωρό σας μετά το μπάνιο. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Χρώμα | Βιολετί |
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Διάμετρος
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διάμετρος
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα