
Ορντεβιέρα Σερβιρίσματος 2 Θέσεων (25x9.5x4.8) Estia Allure 01-30889
Μοντέρνο, σετ, διακοσμητικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος 4 θέσεων για να σερβίρετε ορεκτικά, σάλτσες ή ξηρούς καρπούς. Διαθέτει 4 μπωλ κατασκευασμένα από κεραμικό υλικό σε εκρoύ χρώμα με μπλε-κίτρινες-σομόν και πράσινες λεπτομέρειες. Η βάση είναι από bamboo σε φυσικό χρώμα. Ο συνδυασμός κεραμικού και bamboo προσδίδει φυσική και κομψή αισθητική. Μια πρακτική και καλαίσθητη προσθήκη για κάθε τραπέζι.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για φρούτα, Για σούπα, Για σαλάτα, Για προετοιμασία |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Ιδιότητες | Με δίσκο |
| Υλικό | Κεραμικό, Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.046 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί





Ρουστίκ , κεραμικό, γιαπάντι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ρουστίκ , διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα




Στρογγύλα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα