
Φανάρι (Φ21x34.5) K-M Beige A98900430
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανάρι με μίνιμαλ ύφος, κατάλληλο για τοποθέτηση σε όποιο εσωτερικό ή εξωτερικό χώρο θέλετε. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Εσωτερικά περιέχει γυάλα για να τοποθετήσετε το κερί. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά και για να το κρεμάσετε εάν επιθυμείτε. Μια καλαίσθητη επιλογή που συμπληρώνει την διακόσμηση με διακριτικό φως.
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 1.076 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, με κεριά



Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα