
Φανάρι (Φ21x34.5) K-M Beige A98900430
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανάρι με μίνιμαλ ύφος, κατάλληλο για τοποθέτηση σε όποιο εσωτερικό ή εξωτερικό χώρο θέλετε. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε πράσινο χρώμα. Εσωτερικά περιέχει γυάλα για να τοποθετήσετε το κερί. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά και για να το κρεμάσετε εάν επιθυμείτε. Μια καλαίσθητη επιλογή που συμπληρώνει την διακόσμηση με διακριτικό φως.
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 1.322 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, με κεριά

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί




Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα