
Μεταλλικός καθρέφτης XXL, Lenaig
Μοντέρνο
Διαστάσεις 61×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης με οβάλ σχήμα και μοντέρνο σχεδιασμό, ιδανικός για να διακοσμήσει το υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή οποιονδήποτε άλλο χώρο. Το πλάισιό του είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο με όψη ξύλου σε φυσική απόχρωση. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 61 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Σχήμα | Οβάλ |
| Width | 31 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 61 cm |
| Total weight | 1.154 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο

51×36 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, οβάλ


Οβάλ


Ξύλο

70×50 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
59×49 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×40 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Οβάλ

Μοντέρνο, ξύλο

Με πλαίσιο

Ξύλο


47×37 εκ, ορθογώνια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
59×49 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
69×48 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Οβάλ

91×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
5×45 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
31×28 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα