
Σετ 2 κεραμικές κούπες με εφυάλωση, Gandra
Σετ, κεραμικό, σμάλτο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κούπες με μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλες για οποιοδήποτε ζεστό ρόφημα. Είναι κατασκευασμένες από κεραμικό υλικό σε κεραμιδί-πράσινο-γκρι και μπεζ χρώμα. Διαθέτουν πρακτική λαβή για να μην έρχεστε σε επαφή με την ζεστή επιφάνεια. Χωρητικότητας 150ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μικρά έως 250μλ |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.723 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για καφέ, κεραμικό, μικρά έως 250μλ
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Με πιατάκι, γυαλί, μικρά έως 250μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό

Σετ, πορσελάνη

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη, μεσαία έως 250 - 400μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα

Σετ, πορσελάνη, κεραμικό

Σετ, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
