
Φλυτζάνι Espresso 80ml + Πιατάκι Espiel Morgan Black OW2049K6
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα με μίνιμαλ αισθητική. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε χακί χρώμα. Οι κεραμικές κούπες διατηρούν τη θερμοκρασία των ροφημάτων για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, ζεστά ή κρύα, λόγω της καλής θερμομονωτικής τους ικανότητας. Αντέχουν τις υψηλές θερμοκρασίες και είναι ανθεκτικές στις θερμικές αλλαγές. Ιδανική κούπα για να απολαύσετε οποιοδήποτε ζεστό ρόφημα ή καφέ. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 240ml.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 11 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.18 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα