
Ξύλο Κοπης-Σερβιρίσματος Ακακιας Στρογγ.Α΄ 53X40X4εκ. Νο2054 - XM CASA
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος 3 θέσεων για να σερβίρετε ορεκτικά, σάλτσες ή οτιδήποτε άλλο επιθυμείτε. Διαθέτει 3 μπωλ κατασκευασμένα από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα με βάση είναι από ξύλο ακακίας σε φυσικό χρώμα με μαύρες μεταλλικές λαβές. Ο συνδυασμός κεραμικού και ξύλου προσδίδει φυσική και κομψή αισθητική. Μια πρακτική και καλαίσθητη προσθήκη για κάθε γεύμα.
| Ποικιλία | Πιατέλες |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Πορσελάνη |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 33 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.747 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Δίσκοι, σετ, σχιστόλιθος
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο







Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Πιατέλες, ξύλο, σχιστόλιθος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα




60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα