
Τσαγιέρα Με Φίλτρο 800ml S-D Natural 160723E Bleu Gris
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τσαγιέρα με ανάγλυφη επιφάνεια και χωρητικότητα 1.5lt. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί borosilicate που προσφέρει ανθεκτικότητα στις απότομες αλλαγές θερμοκρασίας, με πλαστικό καπάκι και φίλτρο για να μην πέφτουν στο φλιτζάνι φύλλα τσαγιού κατά το σερβίρισμα. Ιδανική για να φτιάξετε ένα απολαυστικό τσάι ή αφέψημα.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.337 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

1.1–1.5λ, 1.6 - 2λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί, με σουρωτήρι, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες


2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες









Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Χυτοσίδηρος, για τσάι, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τσάι
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα