
Τσαγιέρα Με Φίλτρο 1.5lt K-M C80652130
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τσαγιέρα 800ml με σίτα σε γκρι-μπλε χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό και η λαβή είναι ξύλινη από bamboo υλικό. Διαθέτει σίτα για να μην πέφτουν στο φλιτζάνι φύλλα τσαγιού κατά το σερβίρισμα. Ιδανική για να φτιάξετε ένα απολαυστικό τσάι. Δεν είναι κατάλληλη για φούρνο ή φούρνο μικροκυμάτων.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.78 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες

2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί, με σουρωτήρι, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες


2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες

1.1–1.5λ, 1.6 - 2λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα





Κεραμικό, 2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες

2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα