
Πασχαλινή Τραβέρσα (40x150) Silk Fashion Magic Easter
36×28 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner με πασχαλινό σχέδιο σε μπεζ χρώμα, με πολύχρωμες λεπτομέρειες από την εταιρεία Silk Fashion. Πρόκειται για ισπανική στόφα σύνθεσης 80% βαμβάκι 20% polyester. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για μία ολοκληρωμένη πασχαλινή διακόσμηση.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Width | 36 cm |
|---|---|
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 80% Βαμβάκι 20% Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
30×23 εκ
Σε απόθεμα

30×23 εκ
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






36×28 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα











Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα