
51,34 €
Πασχαλινό Τραπεζομάντηλο (140x180) Silk Fashion Goose Walk
30×23 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο 140x180 με πασχαλινό σχέδιο από την εταιρεία Silk Fashion. Πρόκειται για ισπανική στόφα σε εκρού χρώμα με πολύχρωμο σχέδιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για μία ολοκληρωμένη πασχαλινή διακόσμηση.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Width | 30 cm |
|---|---|
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο,Εκρού |
| Material | 70% Polyester 30% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

30×23 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




36×28 εκ
Σε απόθεμα









36×28 εκ
Σε απόθεμα




36×28 εκ
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα