
Μαξιλάρι Ξαπλώστρας (60x180) S-F Manduel Orange BSD074003
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 33-42×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι πλάτης ιδανικό για καρέκλες φερ φορζέ από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι 100% ακρυλικό ύφασμα dralon σε γαλάζιο χρώμα, με πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο, ανεξίτηλο και αδιάβροχο, κατάλληλο για χρήση σε εξωτερικό χώρο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ ενώ διαθέτει και κορδόνια για να δένει στην καρέκλα. Πλένεται στο πλυντήριο με ελαφρύ στύψιμο. Διάσταση: ύψος 42cm, πλάτος 33-42xm, πάχος 5cm.
| Πλάτος: | 33-42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Κήπου | Ναί |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα